• centrala@strefafinansow.pl
  • al. Jerozolimskie 99/18, 02-001 Warszawa

Kariera

  1. Kariera

DOŁĄCZ DO NAS

RAZEM ODNIESIEMY SUKCES

Szukasz miejsca, gdzie będziesz mógł rozwijać swoją wiedzę i umiejętności w dziedzinie finansów?

 

Naszym najcenniejszym zasobem są ludzie. To ich zaangażowanie, doświadczenie i talenty tworzą prawdziwy potencjał tej firmy. Dokładamy starań, by stwarzać naszym pracownikom możliwości rozwoju i podejmowania interesujących wyzwań zawodowych.

 

Wnieś swoje doświadczenie i pasję do  firmy stawiającej sobie za cel doskonałą obsługę klientów, jakość i ciągły rozwój.

Wyślij aplikację na: rekrutacja@strefafinansow.pl

 

Pamiętaj! Kandydaci do pracy mogą składać aplikacje w dowolnym momencie, nie tylko w odpowiedzi na konkretne ogłoszenie rekrutacyjne. Nadesłane dokumenty aplikacyjne muszą wówczas zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych na określony czas bądź bezterminowo. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
Informujemy, że Administratorem danych osobowych przetwarzanych w procesie rekrutacji jest Strefa Finansów Prestige Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy al. Jerozolimskich 101/6. Mają Państwo prawo do wglądu w treść Państwa danych i ich usuwania oraz poprawiania.Podanie danych jest dobrowolne. Więcej na temat ochrony danych osobowych tutaj >> 
The four business people greeting with a high five on the sun background