• centrala@strefafinansow.pl
  • al. Jerozolimskie 99/18, 02-001 Warszawa

Zadbaj o przyszłość swojego dziecka

  1. Usługi
  2. Zadbaj o przyszłość swojego dziecka

Jeżeli chcesz, żeby Twoje dzieci miały zapewnione dobre wejście w dorosłe życie, to jest to produkt dla Ciebie.
Rodzice mają różne pomysły na to, w jaki sposób pomóc swoim dzieciom. Jednak często wiąże się to z wieloma kosztami. Jedni rodzice wolą pomóc swoim dzieciom podczas studiów, a jak wiadomo, dzienne studia często wiążą się z przeprowadzką do innego miasta, a każdy z nas widzi, jak duże potrafią być koszty wynajmu/kupna nieruchomości. Do tego dochodzą koszty np. korepetycji, książek itp. Inni rodzice wolą dać swojemu dziecku pieniądze, aby samo zdecydowało, jakie ambicje chce realizować, czy wydać na studia, czy np. założyć własną firmę.

Warto dodać, że istnieją produkty, które łączą oszczędzanie z ochroną. Jak taka ochrona działa?
Jeżeli naszemu dziecku zdarzy się wypadek lub choroba to otrzyma finansowe wsparcie, które pomoże mu się uporać z konsekwencjami tych zdarzeń. Jeżeli  zabraknie nas na tym świecie,  to nasze dziecko otrzyma rentę na czas swojej nauki,  a po zakończeniu umowy zostaną wypłacone dodatkowo wszystkie zgromadzone oszczędności.
Jednak jeśli będziemy nasze oszczędności po prostu odkładać na lokacie bankowej, to w przypadku wyżej wymienionych zdarzeń istnieje niestety duże ryzyko, że pieniądze te nie wystarczą na pokrycie najważniejszych kosztów, jeżeli przydarzą się one na samym początku naszego oszczędzania. Jednak produkty, które łączą oszczędzenie z ochroną, dają nam ochronę podczas całego okresu. Jedną z ważniejszych cech tego produktu jest przejęcie opłacania składek przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe w sytuacji w której rodziców dziecka zabraknie na tym świecie.

Skontaktuj się z doradcą, aby uzyskać więcej informacji.