• centrala@strefafinansow.pl
  • al. Jerozolimskie 99/18, 02-001 Warszawa

Ubezpieczenie na wypadek chorób i nowotworów

  1. Usługi
  2. Ubezpieczenie na wypadek chorób i nowotworów

Takie ubezpieczenie zadziała w przypadku zdiagnozowania u Ciebie nowotworu lub innej poważnej choroby np. zawału czy udaru. Konsekwencją choroby może być utrata stałych dochodów z pracy, ze względu na ograniczenia bądź niemożność wykonywania swojego zawodu. Co więcej, warto pamiętać, że polisa ta może Ci pomóc w czasie rekonwalescencji i pokryje koszty leczenia, które bardzo często osiągają niezwykle wysokie kwoty. Każdy z nas był w swoim życiu świadkiem różnych zbiórek na pomoc ludziom, których nie było stać na pilne operacje czy leki. Warto zatem zadbać o zabezpieczenie się w tym zakresie, kiedy w procesie powrotu do zdrowia największą rolę gra czas.

Każdego roku nowotwory są wykrywane u prawie 170 000 osób. Dzięki temu produktowi możesz w szybki sposób otrzymać wsparcie w postaci gotówki. Przy zawieraniu takiej umowy warto zwrócić uwagę np. na to, jak wielu nowotworów dotyczy polisa. Dobrze dobrana polisa gwarantuje Ci szeroką ochronę.

Na dowód tego, że różnice w kosztach takiej umowy potrafią być bardzo duże pomiędzy różnymi towarzystwami poniżej oferty od dwóch towarzystw stworzone w połowie 2022 roku skierowane do pewnego 30-letniego mężczyzny:

Towarzystwo nr 1

Składka miesięczna- 35,34 zł

SU (Suma Ubezpieczenia) – 200 000 zł

Okres- 6 lat

Towarzystwo nr 2

Składka miesięczna- 77,17 zł

SU (Suma Ubezpieczenia) – 200 000 zł

Okres- 6 lat

Różnica w ciągu jednego miesiąca wynosi 41,83 zł, a więc w ciągu 6 lat to jest aż 3011,76 zł.

Porozmawiaj z doradcą, który pomoże Ci wybrać produkt zaspokajający Twoje potrzeby przy zachowaniu najlepszej ceny.