• centrala@strefafinansow.pl
  • al. Jerozolimskie 99/18, 02-001 Warszawa

Ubezpieczenie Następstw Nieszczęśliwych Wypadków

  1. Usługi
  2. Ubezpieczenie Następstw Nieszczęśliwych Wypadków

Zabezpiecz się przed niespodziewanym.

Pomyśl sobie, że w ciągu jednej sekundy Twoje życie zmienia się diametralnie, tracisz swoje dotychczasowe siły, możliwości i środki na swoje utrzymanie. Czy mając świadomość – że coś takiego może się wydarzyć – zabezpieczyłbyś się wcześniej?  Jeśli w wyniku nieszczęśliwego wypadku doznasz trwałego uszczerbku na zdrowiu, to ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków zapewni Ci finansowe wsparcie, które pomoże Ci w tym trudnym okresie. Uzyskasz pieniądze, które możesz wykorzystać np. na rehabilitację czy remont domu, żeby dostosować go do nowych potrzeb. Uszczerbek na zdrowiu może wiązać się również z utratą dotychczasowego źródła dochodu np. gdy kierowca straci wzrok lub pianista palec. Taka polisa da Ci czas, by odnaleźć się w nowej sytuacji.

W tym produkcie tak samo, jak w innych często występują bardzo duże różnice w kosztach w zależności od konkretnego towarzystwa ubezpieczeniowego. Poniżej oferty od dwóch towarzystw stworzone na przełomie 2022 roku skierowane do pewnego 30-letniego mężczyzny:

Towarzystwo nr 1

Składka miesięczna- 69,60 zł

SU (Suma Ubezpieczenia) – 1 milion

Towarzystwo nr 2

Składka miesięczna- 331,20 zł

SU (Suma Ubezpieczenia) – 1 milion

Różnica w cenie w ciągu jednego miesiąca wynosi aż 261,60 zł, czyli w ciągu roku możemy zaoszczędzić 3139,20 zł. Warto zwrócić uwagę także na to, jaką część Sumy Ubezpieczenia otrzymasz w przypadku konkretnego uszczerbku. Istnieje np. towarzystwo ubezpieczeniowe, które w przypadku utraty wzroku w jednym oku wypłaca 40% SU, natomiast inne za ten sam uszczerbek wypłaci 50% SU.

Nasz doradca pomoże Ci wybrać najkorzystniejszą cenowo i jakościowo ofertę oraz pomoże w analizie umów.